Відкрийте двері європейського ринку з Торговим домом Україна!

Представництво Торгово-промислової палати України в Латвії, Торговий дім Україна запрошує до співпраці, яка буде направлена на успішне освоєння ринків країн Європейського Союзу.  Представництво пропонуємо вам послуги  досвідченого торгового менеджера, що спеціалізується на веденні бізнесу на європейському ринку. Ми побудуємо ефективну систему реалізації, проведемо аналіз ринку для оптимальної цінової стратегії та просунемо вашу профільну продукцію. Щоденна взаємодія з вашим головним офісом в Україні забезпечить найкращий результат.

Відкриття офісу в Європі:

Ми пропонуємо вам можливість створення повноцінного офісу вашої компанії в Ризі, Латвія. Привілейований податковий статус Латвії, що характеризується відсутністю податку на нерозподілений прибуток – ідеальне місце для реінвестування в майбутнє вашого бізнесу.  Ми надаємо наше експертне знання місцевих умов, мови та особливостей законодавства, щоб допомогти вам зробити впевнений крок у напрямку розвитку.

Торговий дім Україна – структура, яка була створена в 2018 р. з метою надання сприяння експортоорієнтованим українським компаніям для виходу на ринки Європейського Союзу. Головний офіс компанії розташований у м. Рига, Латвія.

Торговий дім Україна слугує не тільки надійним партнером, але й організатором Національних стендів Україна на престижних міжнародних виставка, таких як «Riga Food», «Medbaltica», «Baltic Beauty», «Riga COMM», «Furniture and design», «Tech Industry». Це забезпечує вас центральною позицією в підприємницькому діалозі Балтійського регіону. Запрошуємо вас до детального обговорення можливостей співпраці шляхом підключення через платформу ZOOM або по телефону: +371 29 719 220 WhatsApp, Viber, Telegram. Будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами вже сьогодні, щоб почати ваш шлях до успішної присутності на європейській арені з Торговим домом Україна! Ми в соціальних мережах:

Facebook: https://www.facebook.com/thukraina;

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/trade-house-ukraina/.