• +380 352 25-56-18

Третейський суд

Третейський суд

 Президія Тернопільської Торгово-промислової палати (протокол №7 від 30 вересня 2004 р.) прийняла рішення щодо створення Третейського суду при Тернопільській ТПП.
 19 листопада 2004 р. Тернопільське обласне управління юстиції зареєструвало Положення про постійно діючий третейський суд при Тернопільській Торгово-промисловій палаті і видало відповідне Свідоцтво.
Ми одержали офіційне право приймати і розглядати будь-який спір, що виникає в цивільних та господарських правовідносинах як між юридичними, так і фізичними особами, крім випадків передбачених законом.
 Про створення такого механізму вирішення спірних питань йшлося давно. Проте це стало можливим, коли у травні 2004 року було прийнято Закон України "Про третейські суди".
 Є спори як між юридичними, так і фізичними особами в цивільних та господарських правовідносинах, які потребують швидкого і, що особливо важливо, конфіденційного третейського провадження.
 Перевагою третейського суду є й те, що сторони самі можуть визначати кандидатуру судді, фаховий рівень і авторитет якого їм підходить.
 При прийнятті рішення по справі важливим є те, що воно є остаточним і оскарженню не підлягає. Сторони, які передали спір на вирішення третейського суду, зобов'язані добровільно виконати рішення третейського суду без будь яких зволікань.
 Рішення третейського суду, згідно з Законом України "Про виконавче провадження" є виконавчим документом і на випадок його ігнорування підлягає виконанню у примусовому порядку.
 Третейський суд дає чимало переваг для сторін, які вирішили звернутися саме до нього.
 Тому, інформуючи Вас про створення Третейського суду, хочемо побажати Вам успішного і безспірного бізнесу, але якщо виникає спірна ситуація запрошуємо розв'язати її з допомогою висококваліфікованих і авторитетних фахівців, які мають відповідний досвід роботи в правоохоронних та інших органах.

До завантаження: 

 

Положення про постійно діючий третейський суд при Тернопільській Торгово-промисловій палаті,
в форматі Microsoft Word (56,0 Kb)

Регламент постійно діючого третейського суду при Тернопільській Торгово-промисловій палаті,
в форматі Microsoft Word (146,0 Kb)

 

Докладну інформацію можна отримати, звернувшись до нас:

 тел. (0352) 25-56-18
кабінет № 33,вул. Руська, 40
46001, Україна, м. Тернопiль
Розташування на Google Map


Тернопільська Торгово-промислова палата займається оцінкою майна, майнових і немайнових прав та бізнесу з 1997 р. 22 квітня 2014 р. Фондом Державного майна України Тернопільській торгово-промисловій Палаті...
«Соната» – це сучасне програмне забезпечення для електронної звітності, що підтримує стандарти Фіскальної служби, Пенсійного фонду та Держстату. Це інструмент для створення, підписання та відправки звітів та Податкових накладних, а також перегляду отриманих квитанцій...
Бюро перекладів Тернопільської Торгово-промислової палати розпочало свою діяльність у 2001 році і з тих пір успішно зарекомендувало себе на ринку перекладацьких та легалізаційних послуг як для юридичних та і фізичних осіб, діючи в інтересах клієнтів у першу чергу...
Карнет ATA - міжнародний митний документ, що використовується як митна декларація для товарів, які тимчасово без застави ввезені на митну територію країни-учасниці Конвенції...