Вебінар “Норвегія та Україна: Можливості продуктивної співпраці в сучасних умовах”

 

Запрошуємо представників бізнес-кіл Тернопільщини на важливий онлайн захід, присвячений дослідженню можливостей співпраці між Норвегією та Україною в поточних умовах. Захід, який заплановано на 20.06.2024 року , початок о 11:00 год,  організований компанією BDO в Україні та Норвезько-Українською Торговою Палатою. Під час заходу будуть розглянуті ключові аспекти економічного співробітництва, інвестиційних можливостей та розвитку бізнесу між двома країнами. Лектори  поділяться своїм досвідом та нададуть цінні поради щодо того, як ефективно працювати на міжнародному рівні. Не пропустіть можливість дізнатися більше про перспективи та потенціал співпраці між Норвегією та Україною.

Рекомендації від МЕУ щодо закупівлі електроенергії

Мінекономіки затвердило наказ "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо особливостей здійснення публічних закупівель у сфері електроенергетики на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування" від 07.05.2024 № 11712. До методичних рекомендацій включають додатки - примірна тендерна документація (ТД) та примірна форма запиту цінової пропозиції для потенційних учасників процедури закупівлі. Замовники можуть використовувати ці рекомендації під час підготовки ТД, враховуючи очікувану вартість закупівлі електричної енергії, обсяги та специфіку закупівлі електроенергії. Чи використовувати Методичні рекомендації у своїх закупівлях електроенергії, кожен замовник вирішує сам.

III ФОРУМ ДЛЯ ВІДНОВЛЕННЯ УКРАЇНИ «Інтеграція - Економіка - Партнерство»

Польська Агенція Інвестицій та Торгівлі разом з ТПП України запрошує взяти участь у ІІІ Форумі Відбудови України - PAIH «Інтеграція - Економіка - Партнерство» та супутніх заходах, що відбудуться 18-20 червня 2024 року. Окрім Форуму, відбудеться також нетворкінг та В2В сесія. Форум, який відкриють Віце-прем'єр-міністр України Ірина Верещук та Міністр розвитку і технологій Кшиштоф Пашик, включатиме 4 тематичні сесії:

  • Європейська інтеграція як шлях до модернізації та відбудови України;
    •   Відбудова інфраструктури України - галузевий потенціал для співпраці;
    •   Інструменти фінансування відбудови та залучення інвестицій в Україну;
    •   Місцеві та регіональні виміри відбудови в Україні.

Як ефективно купувати електроенергію за бюджетні кошти?

 

12 червня, у середу, з 10:00 до 12:00, запрошуємо УО дізнатися  як ефективно закуповувати електроенергію. Про це розповідатимуть представники ДУ «Професійні закупівлі», Департаменту сфери публічних закупівель та конкурентної політики і майданчика Zakupivli.Pro. Що саме обговорюватиметься:

  • Методичні рекомендації щодо особливостей здійснення публічних закупівель у сфері електроенергетики на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування;
  • Механізм здійснення закупівлі електричної енергії із застосуванням формульного підходу;
  • Практичний досвід використання можливостей на електронному майданчику системи закупівель Prozorro. Наприкінці вебінару спікери відповідатимуть на ваші запитання. Поставити їх можна у реєстраційній формі нижче. Реєстрація триває до 11 червня, 16:00.  Трансляція відбудеться на сторінці Prozorro у Facebook.

"Експорт та фінансові інструменти підтримки бізнесу"

11-12 червня 2024 року Київська торгово-промислова палата спільно з КМДА та іншими інституціями підтримки бізнесу  запрошує на семінар "Експорт та фінансові інструменти підтримки бізнесу". Програма заходу -   https://drive.google.com/file/d/1R95m_0N0DuORbqIZmUPGP9yS611PxFrM/view?usp=sharing .На заході буде представлено можливість: ознайомитися з новими методами виходу на міжнародні ринки; дізнатися як успішно брати участь у тендерах міжнародних організацій, в тому числі ООН; зрозуміти як вийти на ринки Глобального півдня; навчитися ефективно використовувати фінансові інструменти підтримки бізнесу, зокрема грантові програми, під час воєнного стану; ознайомитися з донорськими програмами USAID, GIZ та японського уряду.