Featured

Бізнес-день України в м. Брно

11 жовтня 2023 року у Виставковому комплексі в Брно в рамках Міжнародної виставки машинобудування та інжинірингу International Engineering Fair (MSV) відбудеться БІЗНЕС-ДЕНЬ УКРАЇНИ, який буде організований Чесько-Українською торговою палатою спільно з Посольством України в Чехії та Дніпропетровською торгово-промисловою палатою за підтримки Міністерства промисловості та торгівлі Чехії.

З української сторони у Бізнес-дні України мають намір брати заступник Міністра економіки України, керівництво  Дніпропетровської та Рівненської  торгово-промислових палат. З чеського боку представники Міністерства промисловості та торгівлі Чеської Республіки та заступник голови правління Чесько-Української торгової палати Франтішек Масопуст. Учасниками зустрічі  також  будуть представники компаній України та Чехії в галузі промисловості, інвестицій та експорту. В рамках заходу відбудуться презентації інвестиційних та експортних можливостей Дніпропетровської  та Рівненської  областей, демонстрація продукції та послуг українських та чеських компаній. Бізнес-день України стане чудовою можливістю для встановлення ділових контактів та   оцінки перспективи економічної співпраці, зокрема на рівні підприємств.

Запрошуємо представників бізнес кіл Тернопільської області до участі в заході, за більш детальною інформацією  звертатися до пані Людмили Аббасової   tel/telegram   097 060 55 28.