Навчання з публічних закупівель для замовників та постачальників

Вас цікавить, як вдало та професійно підготуватись до нових змін в законодавстві? Як на практиці застосувати систему «ProZorro»? Як провести торги й бути впевненими, що все зроблено на вищому рівні? Ви завжди бажаєте бути в курсі нових змін в закупівельному законодавстві? Бажаєте проходити навчання та отримувати не лише сертифікат, а й нові знання? Тоді Вам необхідна кваліфікована допомога  – Тернопільська торгово-промислова палата систематично проводить  навчання для замовників  та постачальників у сфері публічних закупівель та практичній роботі у системі «ProZorro».

Лекторами виступають  досвідчені юристи,  фахівці сфери публічних закупівель,  тренери   «ProZorro», а також  представники електронних майданчиків.

Програма навчання розробляється відповідно до останніх змін чинного законодавства у сфері публічних закупівель та з врахуванням вимог інших нормативно-правових актів. Вона  передбачає лекції та практичні заняття  за такими темами:закупівлі в умовах воєнного стану, закупівлі робіт та послуг з поточного і капітального ремонтів, зміни в ЗУ, використання електронного каталогу «Прозорро маркет» та інші актуальні питання. В залежності від теми навчання програма розрахована на 2 або 1 день. Можливе проведення індивідуальних семінарських занять та експрес-тренінгів із зазначеної тематики.

Після закінчення навчання учасники  отримують іменний сертифікат про проходження навчання, методичну літературу з урахуванням останніх змін законодавства України з питань публічних закупівель (збірник нормативних документів) та презентації лекторів в електронному вигляді.

Після проведення навчання учасникам надається інформаційна підтримка та безплатні консультації.

Місце проведення - Тернопільська торгово-промислова палата, м. Тернопіль, вул. Руська 40 (центр міста), тривалість навчання з 10:00 год до 17:00 год.
Для того, щоб взяти участь у навчанні необхідно  заповнити та відправити заявку на e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. З усіх питань щодо навчання просимо звертатися за телефонами: (0352) 52-34-68, моб. +38(068) 586 21 87.

 

Докладну інформацію можна отримати, звернувшись:

тел. (0352) 52-34-68, 25-56-18, моб. +38(068) 586 21 87
е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
кабінет № 23, вул. Руська, 40
м. Тернопiль, 46001, Україна
Тернопільська торгово-промислова палата

Розташування на Google Map