Featured

Форум FIT for Ukraine: Переробка фруктів та овочів

12 квітня  2024 року UkraineInvest у партнерстві з Чернівецькою обласною військовою адміністрацією проведе у Чернівцях форум FIT for Ukraine: Переробка фруктів та овочів. Під час заходу презентують аналітичні матеріали про стан сектору в регіоні, інвестиційні можливості та державні стимули для реалізації інвестиційних проєктів. Захід відбудеться офлайн, втім долучитися до прямої трансляції зможуть усі охочі. Серед ключових тем:

  • залучення інвестицій в переробку фруктів та овочів; 
  • інвестиційна політика, аналітика та перспективи розвитку регіону;
  • створення кластеру виробників плодоовочевої продукції;
  • досвід інвесторів, які працюють в Чернівецькій області.

У рамках форуму також  буде організовано EXPO-зону, де підприємства матимуть можливість представити свою продукцію та послуги, що водночас стане дієвим інструментом для просування товарів і послуг на зовнішні ринки і майданчиком для встановлення взаємовигідних контактів між потенційними бізнес-партнерами.  Нині в Чернівецькій області працює близько 200 підприємств з іноземним капіталом із 28 країн світу. Буковина посідає 1 місце за обсягом виробництва плодоягідної продукції й за урожайністю в Україні. Задля підтримки малих товаровиробників та галузі в цілому виникла потреба у створенні на території агломерації цехів із заготівлі та переробки плодово-ягідної продукції. Це дасть можливість формувати великі партії продукції, переробляти її та продавати, розширивши ринок збуту, зокрема, і на країни ЄС.

Програма.

Реєстрація для онлайн перегляду:  https://forms.gle/ggfKX4DSije5h2ueA.

Акредитація ЗМІ обов'язкова та триває до 18:00 11 квітня.

Контактна особа: Назарій Волянський, тел. +380630231193, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..