Міжнародний виставковий портал «ExpoUniverse»

«ExpoUniverse» - це масштабна віртуальна платформа для проведення виставок, об'єднана в єдиному інформаційному просторі компаній та людей з різних країн. Участь у онлайн виставці - це істотна економія коштів на поїздку, проживання, транспортування  обладнання. «Онлайн виставка харчової промисловості-2018» - це перша в Україні онлайн-виставка, де зустрічаються виробники продуктів, обладнання та пакування, а також постачальники сировини та матеріалів, торговельні мережі та дистриб'ютори. Учасникам буде надана унікальна можливість спілкування з представниками компаній, що приймають ключові рішення. Завдяки інноваційному формату проведення виставок представники компаній мають можливість знайти нових партнерів з інших країн та укласти договір, не виходячи зі свого робочого кабінету. 
Пропонуються наступні павільйони  виставки:
1. Кондитерська та хлібопекарна продукція
2. Бакалія, швидке харчування, снеки
3. Чай, кава, вода, напої безалкогольні
4. Виробнича та торгова техніка
5. Сировина,  HoReCa
6. Маркетинг, реклама, упаковка
7. Дистриб’ютори, імпортери, торговельні мережі, інтернет-магазини
8. Логістика, транспорт
9. Франчайзинг
Учасники мають можливість:
1. Створити та розмістити на виставці стенд компанії з необмеженим асортиментом товарів і послуг всього за кілька годин;
2. Оцінити конкурентоздатність і ринковий потенціал своєї продукції;
3. Провести переговори з представниками компаній по вбудованому відео зв’язку та текстовому чату;
4. Продемонструвати продукцію та обладнання без витрат на транспортування.
Для участі в онлайн виставці необхідно зареєструватися на Міжнародному виставковому порталі www.expo-universe.com, створити стенд своєї компанії та подати заявку на участь (вартість участі - у додатку). Щодо участі просимо звертатися за тел. +38 050 303 98 28, +38 067 000 16 03 або електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..