• +380 352 25-56-18

Навчання членів тендерних комітетів

Навчання для замовників на тему:  «Практика здійснення  публічних закупівель в системі ProZorro»

Тернопільська  торгово-промислова палата систематично проводить  навчання для замовників  на тему: «Практика здійснення публічних закупівель в системі ProZorro». Головна мета  навчання  -  набуття слухачами практичних новиків для проведення допорогових і понадпорогових закупівель в системі ProZorro.

Під час лекційної частини  розглядаються  питання щодо формування тендерного  комітету та призначення уповноваженої особи, визначення предмета закупівлі, побудови алгоритму процедури допорогових закупівель (проведення, участь, перемога), та понадпорогових закупівель відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі".

В якості лекторів виступають  досвідчені юристи,  фахівці у сфері публічних закупівель,  тренери   ProZorro, а також  представники електронних майданчиків.

Відповідно до програми навчання слухачі під керівництвом тренера   в тестовому режимі проводять процедуру реєстрації, розміщують  в системі річний  план закупівель, додаток та зміни до нього, а також звіт про укладений  договір. Крім того, учасники навчаються  здійснювати імпорт річних планів закупівель, застосовувати ЕЦП, створювати закупівлі в ProZorro.  

Завдяки практичним завданням і розгорнутим відповідям слухачі отримають достатньо знань і умінь для вирішення питань щодо участі в публічних закупівлях, зокрема внесення змін до Порядку визначення предмета закупівлі й  істотних умов договору, закупівля за додатково виділені, перерозподілені, зекономлені кошти, обов'язкове відхилення тендерних пропозицій, тощо.

Після закінчення навчання учасники  отримують іменний сертифікат про проходження навчання, методичну літературу з урахуванням останніх змін законодавства України з питань публічних закупівель (збірник нормативних документів) та компакт-диск з  низкою відео уроків та презентацій  “Як здійснювати закупівлі в ProZorro”, а також забезпечуються харчуванням під час обідньої перерви.

Курс навчання триває 2 дні. Вартість на одного слухача складає 1125 грн., що включає вартість навчальних матеріалів та харчування під час обідньої перерви. Можливе проведення індивідуальних семінарських занять та експрес-тренінгів.

Для участі у навчанні (при наявності фінансування) необхідно подати заявку-анкету за формою, що додається, на адресу Тернопільської ТПП (м. Тернопіль, вул.Руська, 40), каб. 23, 26 або по тел./факс, 52-34-68, 25-56-18, адреса електронної скриньки: .

До завантаження: 

 Заявка-анкета на участь у навчанні формат Microsoft Word (35,0Kb)

 

 

Переглянути навчання (серпень/2016)

Переглянути навчання (вересень/2016) 

Переглянути навчання (жовтень/2016)

Переглянути навчання (листопад/2016)

Переглянути навчання (листопад2/2016)

Переглянути навчання (березень/2017)

Докладну інформацію можна отримати, звернувшись до нас:

Копестинський Тарас Йосипович – віце-президент Тернопільської ТПП
тел./факс (0352) 52-34-68, тел. (0352) 25-56-18
е-mail:
кабінет 23, вул. Руська, 40
46001, м. Тернопіль
Розташування на Google Map

Тернопільська Торгово-промислова палата займається оцінкою майна, майнових і немайнових прав та бізнесу з 1997 р. 22 квітня 2014 р. Фондом Державного майна України Тернопільській торгово-промисловій Палаті...
«Соната» – це сучасне програмне забезпечення для електронної звітності, що підтримує стандарти Фіскальної служби, Пенсійного фонду та Держстату. Це інструмент для створення, підписання та відправки звітів та Податкових накладних, а також перегляду отриманих квитанцій...
Бюро перекладів Тернопільської Торгово-промислової палати розпочало свою діяльність у 2001 році і з тих пір успішно зарекомендувало себе на ринку перекладацьких та легалізаційних послуг як для юридичних та і фізичних осіб, діючи в інтересах клієнтів у першу чергу...
Карнет ATA - міжнародний митний документ, що використовується як митна декларація для товарів, які тимчасово без застави ввезені на митну територію країни-учасниці Конвенції...