• +380 352 25-56-18

Комерційні пропозиції

1. ТОВ «Санте Джі-Ем-Ті Продукти» зацікавлене у закупівлі в Україні на регулярній
основі наступної молокопродукції:

1) Сухого знежиреного молока у кількості 100 тн на місяць (відвантаження партіями по 25 тн).
2) Вершкового масла 82,5% 20 тн.
У разі зацікавленості, прохання надати комерційні пропозиції стосовно цін, умов оплати,
базису та термінів постачання.

Контактна особа: Начальник відділу постачання, Давід Долідзе,
тел. +995 (95) 33-05-95, e-mail: 
Sante GMT Products LLC, 10 км. Кахетинського шосе, 0182, м.Тбілісі, Грузія.

2. Всегрузинські Національні Збори "Дарбазі", що мають свої виробничі підприємства
і впродовж тривалого часу займаються виготовленням якісних
сортів грузинських вин, пропонує
до постачання в Україну наступну продукцію:

1. Червоні вина – у кількості 1 контейнер на місяць (14 500 пляшок, 0,75л.);
2. Білі вина – у кількості 2 контейнери на місяць (29 000 пляшок, 0,75 л.).
Постачання здійснюється у картонних ящиках, що відповідають  евростандарту,
по 12 пляшок у кожному.

Докладніша інформація наведена у таблиці.

«Певна кількість наший продукції експортується. На цей час, нами розширена виробнича потужність з випуску високоякісних грузинських вин, що відповідають європейським стандартам. Одночасно, поряд з випуском виноградних вин, нами освоєно виробництво і фруктово-ягідних вин, які відповідають Держстандарту Грузії з сертифікації винно-горілчаних і безалкогольних напоїв.
Хочемо привернути Вашу увагу до виробництва високоякісного портвейну, який виготовляється із фруктів. Також, вносимо пропозицію щодо спільного виготовлення фруктового портвейну за нашою технологією, за умов наявності відповідних технічних можливостей, при якому готовий концентрат може доставлятися в Україну. Вказана технологія затверджена Грузстандартом і відповідними установами Російської Федерації. При цьому, виробництво портвейну за нашою технологією є вельми прибутковим і має високий комерційний ефект.

Торговельно-економічна місія в складі Посольства України в Грузії надає реквізити щодо встановлення можливих контактів з юридичною компанією «BMB» м.Тбілісі, яка офіційно звернулося до Торговельно-економічної місії у складі Посольства України в Грузії з пропозицією щодо надання українським підприємствам і компаніям кваліфікованої юридичної та правової підтримки в країні перебування, у т.ч. стосовно юридичного супроводження їх участі у міжнародних тендерах (зважаючи на те, що у більшості випадків, тендерні документи готуються та надаються виключно грузинською мовою).
Також, слід зазначити, що, в країні перебування виявилася обмежена кількість відомих Посольству України юридичних організацій, що пропонують всебічну кваліфіковану правову підтримку, у т.ч. компаніям із країн СНД.

Комерційні пропозиції грузинських суб’єктів підприємницької діяльності ТОВ «Агріком» і ТОВ «RETUR», щодо встановлення ділового співробітництва з українськими партнерами.

Тернопільська Торгово-промислова палата займається оцінкою майна, майнових і немайнових прав та бізнесу з 1997 р. 22 квітня 2014 р. Фондом Державного майна України Тернопільській торгово-промисловій Палаті...
«Соната» – це сучасне програмне забезпечення для електронної звітності, що підтримує стандарти Фіскальної служби, Пенсійного фонду та Держстату. Це інструмент для створення, підписання та відправки звітів та Податкових накладних, а також перегляду отриманих квитанцій...
Карнет ATA - міжнародний митний документ, що використовується як митна декларація для товарів, які тимчасово без застави ввезені на митну територію країни-учасниці Конвенції...